Girgensona «Sabres» izcīna uzvaru NHL spēlē pret «Lightning»

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ''Sabres'' otrdien viesos ar 4:1 pieveica Tampabejas "Lightning" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina organizatoru informācija. Bufalo klubs tika pie ceturtās uzvaras pēdējās piecās spēlēs.

Girgensons rezultativitātes punktus neguva - laukumā uzbrucējs bija 17 minūtes (16:33), vienreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Džeks Eihels pirmajā trešdaļā izvirzīja "Sabres" vadībā, kad Bufalo klubs spēlēja vairākumā pēc pārkāpuma pret Girgensonu. Mājiniekiem izlīdzinājumu otrā perioda sākumā panāca Stīvens Stakmoss, taču nepilnu minūti vēlāk pēc Kodija Fransona metiena Bufalo klubs atkal bija vadībā. Trešajā periodā vārtus guva arī Markuss Folinjo, savukārt pēdējo ripu tukšos "Lightning" vārtos mača izskaņā iemeta Rasmuss Ristolainens.

Latvijas vārtsargu Kristeru Gudļevski uz fārmklubu nosūtījušā Tampabejas kluba vārtos bija Andrejs Vasiļevskis, kurš atvairīja 23 no 26 metieniem.

Girgensonam 15 spēlēs ir iekrāti divi rezultativitātes punkti par vieniem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Ar 15 spēlēs gūtiem 14 punktiem "Sabres" ieņem 12.vietu Austrumu konferencē 16 komandu konkurencē.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien Floridā pret "Panthers".