Girgensona «Sabres» grimst arvien dziļāk - trešajā spēlē pēc kārtas negūst vārtus

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien trešajā spēlē pēc kārtas neguva vārtus un ar 0:4 mājās zaudēja Stenlija kausa īpašniekiem Pitsburgas "Penguins" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. "Sabres" pēdējās 11 spēlēs ir 10 zaudējumi, un cerības vērst stāvokli par labu neizskatās spožas.

Girgensons karjerā 300. NHL spēlē laukumā bija 10 ar pus minūtes, divreiz meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja komandā dalītu sliktāko lietderības rādītāju -2.

Pitsburgas kluba vārtos stājās debitants Tristans Džarijs, kurš NHL aizvadīja piekto spēli un karjerā pirmoreiz palika nepārspēts. Jau pirmajā trešdaļā viesi ieguva trīs vārtu pārsvaru, bet otrā perioda beigās Patriks Hornkvists iemeta ceturtos vārtus pēc Sidnija Krosbija piespēles, kurš nopelnīja savu otro rezultativitātes punktu, jo guva arī mačā otros vārtus.

Šosezon 26 spēlēs "Sabres" vēl nevienus vārtus nav guvuši aizsargi, taču arī uzbrucēju devums ir pieticīgākais līgā. Arī pret "Penguins" laukuma saimnieki uzbrukums bija pagalam bāls.

"Sabres" ar gūtiem 16 punktiem ieņem pārliecinoši pēdējo - 16.- vietu Austrumu konferencē. Nākamā iespēja vismaz pārtraukt sauso sēriju komandai būs jau sestdien, kad ar "Penguins" jātiekas Pitsburgā.

Girgensons šosezon 23 spēlēs ir guvis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.