Girgensona «Sabres» atspēlē trīs vārtu deficītu un uzvar NHL spēlē; panākums arī Balceram

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Giregnesona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien atspēlējās no 1:3 un pagarinājumā ar 4:3 pārspēja Čikāgas "Balckhawks". Tikmēr citā spēlē Rūdolfa Balcera Floridas "Panthers" ar 5:3 uzvarēja Otavas "Senators", savukārt Pitsburgas "Penguins" bez Teodora Bļugera ar 1:3 zaudēja Sietlas "Kraken", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja teju 12 minūtes (11:56), no kurām gandrīz trīs minūtes (2:56) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica divus metienus, bloķēja divas pretinieku ripas, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Par "Sabres" galveno varoni kļuva Teidžs Tompsons, kurš trešajā periodā guva divus vārtus, lai rezultātu izlīdzinātu, kā arī asistēja Viktoram Olofsonam uzvaras vārtu guvumā. Olofsons arī izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, jo viņš pirmā perioda ievadā atklāja rezultātu.

Bufalo "Sabres" un Čikāgas "Blackhawks" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers spēlēja 11 minūtes 43 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Liepājnieks spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Floridas komandai šis bija pirmais panākums pēdējās trīs spēlēs.

Visas spēles garumā panteras izpildīja 58 metienus, kamēr "Senators" veica vien 26 metienus pa pretinieku vārtiem.

Floridas "Panthers" un Otavas "Senators" mača svarīgākie mirkļi

Savukārt Bļugers vēl arvien komandai nespēj palīdzēt ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ.

Pitsburgas komandai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Panthers" ar 11 punktiem deviņās spēlēs ir NHL Austrumu konferences 4. vietā.  Astotajā pozīcijā ar desmit punktiem astoņās spēlēs ir "Sabres", savukārt "Penguins" ar deviņiem punktiem tikpat mačos ir 13. vietā. Pašlaik Austrumu konferences tabula ir ļoti blīva, jo otrajā vietā esošā Karolīnas "Hurricanes" tikai par diviem punktiem apsteidz 14. vietā esošo Toronto "Meaple Leafs".