Girgensona precīzais «bullītis» atnes «Sabres» komandai uzvaru

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība piektdien ar rezultātu 2:1 Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē uzvarēja Anaheimas “Ducks” vienību, liecina organizatoru informācija. Tieši Girgensona realizētais pēcspēles metiens nodrošināja “Sabres” uzvaru.

Girgensons laukumā bija 15 minūtes un 20 sekundes, šajā laikā izdarot vienu metienu pa vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, pārtverot vienu piespēli. Viņš uzvarēja četros no desmit iemetieniem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu 12. minūtē atklāja “Ducks” – precīzs bija Rikards Rakels, taču otrās trešdaļas 16. minūtē “Sabres” panāca izlīdzinājumu – vārtu guvējs Raiens O’Reilijs. Vairāk vārtu guvumu nebija nedz pamatlaikā, nedz papildlaikā, un uzvarētājs bija jānosaka pēcspēles metienu sērijā. Pēcspēles metienu sērija bija patiešām gara, taču tieši Girgensona realizētais “bullītis” atnesa komandai uzvaru.

Nākamo spēli latviešu uzbrucēja pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, viesojoties pie Detroitas “Red Wings”.

Šobrīd “Sabres” ar 70 punktiem, kas gūti 72 spēlēs, ierindojas NHL Austrumu konferences 14. pozīcijā.