Girgensona pārstāvētajai «Sabres» smags zaudējums; «Blue Jackets» bez Merzļikina uzvar

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība ceturtdien Nacionālās Hokeja līgas (NHL) mačā ar 2:6 piekāpās Ņujorkas “Rangers”, tikmēr Kolumbusas “Blue Jackets” ar latviešu vārtsargu Elvi Merzļikinu uz rezervistu soliņa ar 4:3 papildlaikā pārspēja Karolīnas “ Hurricanes”, liecina organizatoru informācija.

Girgensons zaudējumā pret “Rangers” laukumā pavadīja 10 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā izcēlās ar diviem izdarītiem metieniem pa vārtiem un noslēdza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu atklāja Artēmijs Panarins, Ņujorkas “Rangers” pārsvaru pirmajā trešdaļā vēl palielināja Brets Houdens un Raiens Stroums, noslēdzot periodu ar rezultātu 3:0 ņujorkiešu labā.

Otrajā trešdaļā Marko Skandella vārtu starpību samazināja, Tonijs De’Andželo to atjaunoja, bet pirms noslēdzošās trešdaļas Vladimirs Sobotka panāca 2:4, samazinot “Sabres” vārtu deficītu līdz divi.

Tomēr noslēdzošā trešdaļa pagāja Ņujorkas zīmē – Stroums un Kriss Kreiders izcēlās ar vārtu guvumiem, un “Sabres” bija jāsamierinās ar sezonas lielāko sakāvi – zaudējumu 2:6.

Zaudētā spēle gan vēl nav sāpīgi ietekmējusi Bufalo vienības pozīciju NHL Austrumu konferences tabulā – “Sabres” ar 17 punktiem 11 spēlēs saglabā līderpozīcijas. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs jau piektdien, tiekoties ar Detroitas “Red Wings”.

Tikmēr “Blue Jackets” guva piekto uzvaru šajā sezonā, un atkal Elvim Merzļikinam atrodoties uz rezervistu soliņa. Vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 21 no 24 pretinieku metieniem, papildlaikā komanda izrāva uzvaru ar 4:3 pret “Hurricanes”.

NHL Austrumu konferences turnīra tabulā Kolumbusas komanda ar 12 punktiem desmit spēlēs ierindojas septītajā pozīcijā. Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs 26. oktobrī, tiekoties ar Filadelfijas “Flyers”.