Girgensona pārstāvētā «Sabres» vienība atzīst «Senators» pārākumu

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” ceturtdien ar 2:4 piekāpās Otavas “Senators”, liecina organizatoru informācija.

Raiens Dzingels “Senators” izvirzīja vadībā jau pirmajā trešdaļā, un otrajā kanādiešu ofensīva turpinājās, vārtus gūstot Dilanam Demelo un Kolinam Vaitam.

“Sabres” atspēlēties sāka vien noslēdzošajā trešdaļā, kad ar vārtu guvumiem izcēlās Džeisons Pominvils un Džefs Skiners. Taču galavārdu atkal sacīja Otavas vienība, Bobijam Raienam gūstot vārtus.

Zemgus laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs jau sestdien, kad savās mājās uzņems “Senators” un centīsies atspēlēties par ceturtdienas zaudējumu.

Šobrīd Bufalo “Sabres” ar 13 spēlēs gūtiem 14 punktiem atrodas NHL Austrumu konferences astotajā pozīcijā.