Girgensona pārstāvētā «Sabres» uzvar arī otrajā NHL sezonas spēlē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo "Sabres", kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, sestdien ar 2:1 pārspēja Arizonas "Coyotes", liecina NHL informācija. Uzvaru "Sabres" nodrošināja vien pēcspēles metienu sērijā.

Girgensons spēlēja teju 17 minūtes (16:56) no kurām divarpus (2:28) skaitliskajā vairākumā un pusotru minūti (1:21) mazākumā. Viņš veica trīs metienus pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 60% iemetienu. Latvietis spēli noslēdza ar neitrālu +/-rādītāju.

"Sabres" kopumā uzbruka vairāk, izpildot 33 metienus. "Coyotes" uz to atbildēja ar 21 raidījumu pa vārtiem.

Pirmās trešdaļas vidū rezultātu atklāja Arizonas vienība, bet otrā perioda ievadā "Sabres", spēlējot skaitliskajā vairākumā, rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā laikā vārti netika gūti. Pēcspēles metienu sērijā "Sabres" bija pārāki ar 2:1.

Pēc divām aizvadītām spēlēm "Sabres" ar četriem punktiem ir pirmajā vietā NHL Austrumu konferencē. Tiesa, tikai sešas no 16 vienībām paspējušas aizvadīt divus mačus.

Nākamo spēli Bufalo vienība aizvadīs otrdien, savā laukumā uzņemot Vankūveras "Canucks".