Girgensona pārstāvētā «Sabres» turpina uzvaru sēriju

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 4:3 uzvarēja Monreālas “Canadiens”, gūstot trešo uzvaru pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Jau spēles otrajā minūtē vadībā izvirzījās kanādieši, kad precīzs bija Makss Domī. Lai gan “Sabres” aktīvi mēģināja izlīdzināt rezultātu, tas izdevās tikai otrajā trešdaļā, vārtus gūstot Džeimsonam Pominvilam. Drīz vien Joels Armija atkal izvirzīja “Canadiens” vadībā, bet Pominvils, gūstot ja otros vārtus šajā spēlē, atkal izlīdzināja rezultātu.

Trešajā trešdaļā atkal precīzs bija Domī, un “Canadiens” uz brīdi bija vadībā. Sems Reinhārts, gūstot pirmos vārtus šosezon, rezultātu izlīdzināja. Uzvaras vārtus Bufalo komandai guva Kails Okposo, izmantojot vairākumu.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku metienus. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” desmit aizvadītajā sezonas spēlēs sakrājis 12 punktus, kas komandai ļauj NHL Austrumu konferencē ierindoties sestajā pozīcijā.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs sestdien, viesojoties pie Kolumbusas “Blue Jackets”.