Girgensona pārstāvētā «Sabres» piekāpjas Toronto «Maple Leafs»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piedzīvoja kārtējo zaudējumu, ar 3:5 piekāpjoties Toronto “Maple Leafs”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas beigās atklāja Džeks Aikels, izvirzot “Sabres” vadībā, taču otrajā trešdaļā uguņoja Toronto vienība, gūstot četrus vārtus pēc kārtas. Semam Reinhārtam gan izdevās atgūt vienus. Noslēdzošajā trešdaļā katrai komandai pa vārtu guvumam – “Sabres” tā arī neizdevās atspēlēties un turnīra tabulā pietuvoties izslēgšanas spēļu zonai.

Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā meta trīs reizes pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus divi.

Šobrīd “Sabres” ar 66 punktiem 62 spēlēs ir NHL Austrumu konferences desmitajā vietā. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs otrdien pret Filadelfijas “Flyers”.