Girgensona pārstāvētā «Sabres» piekāpjas papildlaikā

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” sestdien papildlaikā ar 1:2 piekāpās Monreālas “Canadiens” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja “Sabres” zvaigzne Raeins O’Reilijs. Kanādieši spēles rezultātu spēja izlīdzināt tikai trešās trešdaļas ievadā, kad izcēlās Endrū Šo. Papildlaikā tomēr veiksme bija “Canadiens” pusē, un ceturtajā minūtē uzvaras vārtus guva Makss Pačioreti.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja desmit minūtes un astoņas sekundes, veicot vienu metienu pa vārtiem, pielietojot trīs spēka paņēmienus, un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” šobrīd ar 13 punktiem 17 spēlēs NHL Austrumu konferencē ieņem 15. vietu. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien, viesojoties pie Pitsburgas “Penguins”.