Girgensona pārstāvētā «Sabres» piekāpjas Ņūdžersijas «Devils»

Bufalo “Sabres”, kuru pārstāv latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons, pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai ar rezultātu 1:2, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 18 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 47% no iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu otrajā trešdaļā atklāja Adams Enrikess. Trešās trešdaļas vidū Tailers Eniss rezultātu izlīdzināja, taču Pāvelam Zaham izdevās izvirzīt savu komandu Ņūdžesijas “Devils” vadībā.

“Sabres” ar 52 punktiem 52 spēlēs ir NHL Austrumu konferences priekšpēdējā vietā, un nākamo spēli vienība aizvadīs jau otrdien pret Sanhosē “Sharks”.