Girgensona pārstāvētā «Sabres» piekāpjas Bostonas «Bruins» vienībai

Zemgus Girgensona pārstāvētā komanda Bufalo “Sabres” sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 1:2 piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Pats Girgensons uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 39 sekundes, šajā spēlē ar rezultativitāti neizceļoties, toties izdarot vienu spēka paņēmienu un noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Deivids Kerči, bet trešajā jau otros vārtus “Bruins” labā guva Patrīss Beržerons. Tikai spēles 50. minūtē “Sabres” spēja atspēlēt vienu vārtu starpību – precīzs bija Evanders Keins.

“Sabres” ar 23 punktiem 24 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences priekšpēdējā jeb 15. pozīcijā.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, krustojot nūjas ar Vašingtonas “Capitals”.