Girgensona pārstāvētā «Sabres» piekāpjas arī Ņūdžersijas «Devils»

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar rezultātu 2:4 piekāpās Ņūdžersijas “Devils” komandai, liecina organizatoru informācija. Girgensons šajā spēlē ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons laukumā pavadīja 10 minūtes un 45 sekundes. Viņš izdarīja četrus metienus pa vārtiem, kas bija labākais rādītājs komandā, uzvarēja 55% iemetienu, bet spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja “Devils” aizsargs Kails Kvincijs, bet otrajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca Markus Folinjo. Taču jau visai drīz, pateicoties Nika Lapina un Kaila Palmjeri gūtajiem vārtiem, “Devils” bija vadībā ar 3:1.

Trešajā trešdaļā “Devils” labā vārtus guva Džons Mūrs, bet “Sabres” rindās izcēlās Mets Mulsons.

Šobrīd “Sabres” ar 14 punktiem 15 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences 14. pozīcijā. Nakamie “Sabres” pretinieki būs Sentluisas “Blues”, un spēle notiks 15. novembrī.