Girgensona pārstāvētā «Sabres» piedzīvo zaudējumu pret «Golden Knights»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 1:2 pēcspēles metienos piekāpās Vegasas “Golden Knights”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai trešajā trešdaļā, kad Bufalo vadībā izvirzīja Džastins Beilijs, bet spēles rezultātu izlīdzināja Deriks Engelands. Papildlaikā nevienai no komandai rezultātu mainīt neizdevās, tādēļ uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos, kur pārāka bija “Gilden Knights”.

Girgensons laukumā bija 16 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” ar 56 punktiem 69 spēlēs ir NHL Austrumu konferences pēdējā vietā.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs 15. martā, uzņemot Toronto “Maple Leafs” vienību.