Girgensona pārstāvētā «Sabres» piedzīvo zaudējumu pēcspēles metienos

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība pirmdien piedzīvoja pirmo zaudējumu mājas spēlēs šajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā sezonā, ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpjoties Arizonas “Coyotes, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu atklāja Džeks Aikels, bet Džefs Skiners pēc brīža panāca jau 2:0 “Sabres” labā, taču vēl pirmajā trešdaļā Arizonas vienības spēja vienus vārtus atspēlēt, kad vārtus guva Konors Garlands.

Otrajā un trešajā periodā dominēja viesi, bet rezultāts uz tablo mainījās tikai otrās trešdaļas 17. minūtē, kad Karls Soderbergs izlīdzināja rezultātu. Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 2:2, papildlaikā arī neizdevās gūt vārtus, un uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā, kur veiksmīgāki bija “koijoti”.

“Sabres” Austrumu konferences tabulā vēl joprojām saglabā līderpozīcijas, 13 spēlēs spējot sakrāt 20 punktus. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs 1. novembrī, kad spēkosies ar Vašingtonas “Capitals”.