Girgensona pārstāvētā «Sabres» pēcspēles metienos uzveic Toronto «Maple Leafs»

Bufalo “Sabres” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) līgas spēlē pret Toronto “Maple Leafs” pēcspēles metienos izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:3, lai gan pēc pirmā perioda bija iedzinējos ar divu vārtu starpību, liecina organizatoru informācija.

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 10 sekundes. Viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un vienu reizi bloķēja pretinieku metienu, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu atklāja “Maple Leafs” spēlētājs Leo Komarovs, un pirmajā spēles trešdaļā pie vārtu guvuma Toronto komandas labā izdevās tikt arī Bredam Boisam. Tikai otrās trešdaļas vidū ”Sabres” beidzot izdevās atspēlēt vienu vārtu starpību, kad ripu vārtos raidīja Marks Pesiks. Bet trešdaļas beigās atkal divu vārtu deficīts, jo vārtu guvums Zeka Haimena kontā.

Pēdējā trešdaļā “Sabres” spēja atspēlēt divu vārtu deficītu – ar rezultativitāti izcēlās Džeks Aikels un Evanders Keins, tādējādi spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 3:3. Bufalo komandai pie uzvaras izdevās tikt pēcspēles metienos.

Šobrīd Girgensona pārstāvētā komanda ar 63 punktiem atrodas NHL Austrumu konferences 14. pozīcijā. Savukārt Toronto “Maple Leafs” no ”Sabres” atpaliek par desmit punktiem un ieņem konferencē pēdējo vietu.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs 8. martā, izbraukumā cīnoties pret Ņujorkas “Rangers”.