Girgensona pārstāvētā «Sabres» pēcspēles metienos piekāpjas Otavas «Senators»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē trešdien pēcspēles metienos piekāpās Otavas “Senators”, zaudējot ar rezultātu 1:2, liecina organizatoru informācija.

Latvietis papildlaikā devās uzbrukumā “Sentators” vārtsarga Maika Kondona sargātajiem vārtiem, taču ripa neveiksmīgi atsitās pret vārtu pārliktni, tad rikošetā no hokejista slidas atdūrās pret vārtu stabiņu.

Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un 44 sekundes, izdarot trīs metienus pa vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu un uzvarot pusi no iemetieniem. Viņš šo spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu atklāja “Sabres” jau pirmās trešdaļas sākumā – vārtu guvums Nikolasam Baptistam. Otrajā trešdaļā Otavas komandai izdevās rezultātu izlīdzināt – vārtu guvums aizsargam Raienam Dzingelam. Zīmīgi, ka šajā brīdī laukumā atradās arī Girgensons.

Uzvarētāju spēles pamatlaikā noskaidrot neizdevās, arī papildlaikā “Sabres” uzbrukumi nevainagojās ar rezultativitāti, bet pēcspēles metienos pārāki izrādījās kanādieši, tādējādi Bufalo vienības kontā kārtējais zaudējums.

“Sabres” 13 spēlēs izcīnījis 13 punktus, kas komandu ierindo NHL Austrumu konferences 13. vietā.

Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs jau 11. novembrī, kad krustos nūjas ar Ņūdžersijas “Devils” vienību.