Girgensona pārstāvētā «Sabres» pēcspēles metienos piekāpjas Detroitas «Red Wings»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” trešdien ar rezultātu 1:2 Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piekāpās Detroitas “Red Wings” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā izcēlās ar četriem spēka paņēmieniem.

Spēles rezultātu otrajā trešdaļā atklāja “Red Wings” spēlētājs Gustavs Nīkvists. Trešās trešdaļas sākumā rezultātu izlīdzināja “Sabres” spēlētājs Braiens Džionta.

Spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, uzvaras vārtus gūt neizdevās arī papildlaikā, un spēles uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles metienos, kur pārāka izrādījās Detroitas komanda.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs piektdien izbraukumā pret Vašingtonas “Capitals”.

Bufalo “Sabres” šobrīd ar 19 punktiem 20 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 15. pozīcijā.