Girgensona pārstāvētā «Sabres» pēc zaudējumu noslīd uz pēdējo vietu turnīra tabulā

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” piektdien savās mājās ar 1:4 piekāpās citai Nacionālās Hokeja līgas (NHL) komandai Floridas „Panthers”, liecina NHL informācija. Pēc zaudējuma „Sabres” noslīdējusi uz pēdējo vietu Austrumu konferencē.

Latvietis laukumā pavadīja nepilnas 13 minūtes, kuru laikā izpildīja divus metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieka metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Girgensons arī spēja saglabāt neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles pirmajā trešdaļā „Sabres” spēlētājs Kails Okposo atklāja rezultātu, izmantojot skaitlisko vairākumu.  Otrajā periodā viesi rezultātu izlīdzināja, bet jau trešās trešdaļas sākumā izvirzījās vadībā. Nepilnas divas minūtes pirms mača beigām ar 17 sekunžu intervālu ripa divas reizes atrada ceļu tukšajos „Sabres” vārtos.

Ar 12 punktiem 16 spēlēs „Sabres” ieņem pēdējo vietu NHL austrumu konferencē. Zīmīgi, ka tieši tikpat punkti ir „Panthers” vienībai, kas aizvadījusi par vienu spēli mazāk.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība vēlāk sestdien aizvadīs izbraukumā pret Monreālas „Canadiens”.