Girgensona pārstāvētā «Sabres» pašā spēles galotnē piekāpjas «Sharks»

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 2:3 piekāpās Sanhosē “Sharks” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Zemgus laukumā pavadīja desmit minūtes un 17 sekundes, un trīs minūtes un 13 sekundes viņš spēlēja mazākumā. Latvietis neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju. Šī bija otrā spēle Girgensonam pēc traumas sadziedēšanas.

Spēles rezultātu desmitajā minūtē atklāja Jonass Donskojs, izvirzot “Sharks” vadībā. “Sabres” atspēlēties un pat izvirzīties vadībā izdevās otrajā trešdaļā, kad precīzi bija Raiens O’Reilijs un Džeisons Pominvils, taču Krists Tirnijs atkal spēja panākt neizšķirtu uz tablo. Trešās trešdaļas pašā izskaņā uzvaras vārtus “Sharks” labā guva  Logans Kutūrs.

Tas bija “Sabres” jau devītais zaudējums šajā sezonā aizvadītajās 12 spēlēs. Līdz ar to Bufalo vienība ar astoņiem punktiem ieņem vien 15. jeb priekšpēdējo vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs ceturtdien, kad tiksies ar Arizonas “Coyotes” vienību.