Girgensona pārstāvētā «Sabres» pārspēj Kivlenieku un uzvar «Blue Jackets»

Nacionālās hokeja līgas (NHA) spēlē latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” sestdien papildlaikā ar 2:1 uzvarēja Kolumbusas “Blue Jackets”, kuras vārtu sargāja latvietis Matīss Kivlenieks, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Kivlenieks vārtus sargāja 60 minūtes un 36 sekundes, atvairot 22 no 24 pretinieku metieniem.

Spēles pirmajā trešdaļā “Bufalo” izvirzījās vadībā, kad vārtus guva Evanss Rodrigess. “Blue Jackets” rezultātu izlīdzināt spēja vien trešajā trešdaļā, kad dānis Olivers Bjorkstrands nelaida garām savu izdevību.

Taču spēles uzvarētāju noskaidrot varēja tikai papildlaikā, kura pirmajā minūtē savu meistarību paliecināja “Sabres” līderis Džeks Aikels, izcīnot savai komandai uzvaru.

“Sabres” 52 spēlēs iekrājusi 53 punktus un NHL Austrumu konferencē pakāpusies uz 12. vietu, savukārt “Blue Jackets” ar 63 punktiem 52 mačos saglabā sesto pozīciju konferencē.

Girgensona pārstāvētā vienība nākamo spēli aizvadīs otrdien, krustojot nūjas ar Kolorado “Avalanche”, savukārt divu latviešu vārtsargu Kivlenieka un Elvja Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” jau svētdien tiksies ar Monreālas “Canadiens”.