Girgensona pārstāvētā «Sabres» papildlaikā uzvar Monreālas «Canadiens»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL)  vienība Bufalo “Sabres” sestdien ar rezultātu 3:2 izbraukumā uzvarēja Monreālas “Canadiens” komandu, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 25 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus un spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Spēles rezultātu tikai otrajā trešdaļā atklāja “Canadiens”, kad Arturs Lehkonens izvirzīja vadībā Monreālas vienību. Neizšķirtu atjaunoja Braiens Džionta, taču pirms perioda noslēguma “Canadiens” atkal izvirzījās vadībā, pateicoties Filipa Dano vārtu guvumam.

Tikai trešā perioda pašā izskaņā Koudijs Fransons panāca neizšķirtu, un spēles pamatlaiks beidzās ar rezultātu 2:2. Savukārt papildlaikā pārāki izrādījās “Sabres” – par uzvaras vārtiem parūpējās Zeks Bogosjans.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs otrdien pret Nešvilas “Predators”.

“Sabres” ar 46 spēlēs sakrātiem 47 punktiem šobrīd atrodas NHL Austrumu konferences 13. vietā.