Girgensona pārstāvētā «Sabres» papildlaikā piekāpjas Kalgari «Flames»

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē papildlaikā ar 1:2 piekāpās Kalgari “Flames” vienībai, liecina organizatoru informācija.

“Sabres” izvirzījās vadībā jau pirmajā trešdaļā, Džekam Eikelam gūstot vārtus. “Flames” rezultātu izlīdzināja vien trešajā trešdaļā, pateicoties Metjū Tkačuka metienam. Uzvarētāju nācās noskaidrot papildlaikā, un šoreiz uzvaras vārti Džonija Gudro rēķinā.

Girgensons laukumā bija 16 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu, un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības rādītāju mīnus viens.

“Sabres” šo sezonu iesākusi pārliecinoši – 12 aizvadītajās spēlēs gūti 14 punkti, kas komandu NHL Austrumu konferencē ierindo sestajā vietā. Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs ceturtdien pret Otavas “Senators”.