Girgensona pārstāvētā «Sabres» nopelna 52 soda minūtes un zaudē papildlaikā

Pārkāpumiem bagātā spēlē Bufalo “Sabres” Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē trešdien papildlaikā piekāpās Monreālas “Canadiens” ar rezultātu 2:3, liecina organizatoru informācija.

Zemgus Girgensons laukumā bija 16 minūtes un 32 sekundes, taču ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, metienus pa vārtiem neizdarīja. Viņš spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šī spēle visvairāk izcēlās ar milzīgo pārkāpumu skaitu: “Sabres” spēles laikā nopelnīja 52 soda minūtes, turpretim pretinieki – 48!

“Sabres” šobrīd NHL Austrumu konferencē ar 66 gūtiem punktiem gūtiem 17 spēlē ierindojas 14. pozīcijā. Nākošo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs mājās 18. martā, krustojot nūjas ar Otavas “Senators” vienību.