Girgensona pārstāvētā «Sabres» nespēj gūt uzvaru pār «Oilers»

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 3:4 piekāpās Edmontonas “Oilers”, vēl vairāk attālinoties no NHL izslēgšanas spēļu zonas, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja deviņas minūtes un 59 sekundes, kuru laikā statistikas ailītēs atzīmējās ar vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu jau pašā ievadā atklāja Leons Draizaitls, izvirzot “Oilers” vadībā, taču pirmajā trešdaļā “Sabres” guva trīs vārtus pēc kārtas, divreiz izceļoties Džekam Aikelam, bet vienreiz Keisijam Mitelstadam. Taču spēles turpinājumā parocīgo divu vārtu pārsvaru “Sabres” noturēt neizdevās, jo otrajā trešdaļā “Oilers” guva trīs vārtus pēc kārtas. Trešajā trešdaļā neviena no vienībām nespēja mainīt rezultātu uz tablo, un “Oilers” svinēja uzvaru.

“Sabres” ar 68 punktiem 66 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 11. vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par deviņiem punktiem. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs ceturtdien, tiekoties ar Čikāgas “Blackhawks”.