Girgensona pārstāvētā «Sabres» izcīna sauso uzvaru un kļūst par līgas līderi

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” pirmdien ar 4:0 savu skatītāju priekšā apspēlēja Dalasas „Stars” vienību. Pēc panākuma „Sabres” atrodas pirmajā vietā Nacionālās hokeja līgas (NHL) tabulā, liecina NHL informācija.

Girgensons šajā mačā spēlēja 14 minūtes un 11 sekundes, pie rezultativitātes punktiem netiekot un pa vārtiem nemetot. Nedaudz vairāk nekā divas minūtes no sev atvēlētā laika latvietis spēlēja skaitliskajā mazākumā, viņā kontā arī divi spēka paņēmieni.

Sešās spēlēs „Sabres” iekrājusi 11 punktus, izcīnot piecus panākumus un piedzīvojot vienu zaudējumu pēc pamatlaika beigām.

Spēles pirmajā periodā mājinieki guva divu vārtu pārsvaru, ko izdevās dubultot otrās trešdaļas ievadā. Pēdējās divdesmit minūtēs rezultāts uz tablo vairs nemainījās.

Nākamo spēli „Sabres” aizvadīs trešdien izbraukumā pret Anaheimas „Ducks”.