Girgensona pārstāvētā «Sabres» gūst spožu uzvaru pār Ņūdžersijas «Devils»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” ar 7:1 mājas spēlē sagrāva Ņūdžersijas “Devils”, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā nopelnīja četras soda minūtes, veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un uzvarēja 50 procentus iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmajā spēles trešdaļā “Sabres” guva piecu vārtu pārsvaru, izceļoties divreiz Konoram Šīrijam, kā arī Džekam Aikelam, Džefam Skineram un Rasmusam Aplundam. Otrajā periodā Viktors Ulofsons turpināja “Sabres” ofensīvu, bet tad Niko Hišers spēja vienus vārtus atgūt. Taču arī pēdējais vārds piederēja “Sabres”, un Henri Jokiharju panāca 7:1.

“Sabres” ar 31 punktu 28 spēlēs pakāpies uz NHL Austrumu konferences astoto pozīciju. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs ceturtdien, kad viesosies pie Kalgari “Flames”.