Girgensona pārstāvētā «Sabres» gūst pirmo uzvaru šosezon

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” sestdien ar 3:1 uzvarēja Ņujorkas “Rangers”, izcīnot šajā sezonā pirmo uzvaru, liecina organizatoru informācija.

Pirmās trešdaļas 14. minūtē “Sabres” vadībā izvirzīja Konors Šerijs, un tieši viņš arī otrā perioda sākumā bija arī otro vārtu autors. “Rangers” gan izdevās otrajā trešdaļā samazināt vārtu starpību līdz minimumam, taču divu vārtu pārsvaru divas sekundes līdz spēles beigām atjaunoja Džeks Eikels.

Girgensons laukumā bija 13 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pēc divām aizvadītām spēlēm “Sabres” rēķinā ir divi punkti. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs pirmdien, kad krustos nūjas ar Vegasas “Golden Knights”.