Girgensona pārstāvētā «Sabres» cieš zaudējumu pret Kolumbusas «Blue Jackets»

Bufalo “Sabres” piektdien piedzīvoja kārtējo neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, ar 3:4 piekāpjoties Kolumbusas “Blue Jackets” vienībai, liecina organizatoru informācija. Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons uz laukuma pavadīja tieši 16 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 44 procentus iemetienu, bloķēja trīs metienus, kā arī izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem. Spēli viņš noslēdz ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Spēles pirmajā trešdaļā atklāja “Sabres” spēlētājs Evanss Rodrigess, taču Deividam Savārdam izdevās panākt rezultāta izlīdzinājumu. Trešdaļu “Sabres” noslēdza jau kā iedzinēji, jo otros vārtus savas komandas labā guva Niks Folinjo.

Otrās trešdaļas sākumā Džošs Džordžess panāca izlīdzinājumu, taču līdz perioda beigu signālam “Blue Jackets” atkal atguva vadību, pateicoties Semam Ganjē.

Trešajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca Rasmus Ristolainens, taču Būns Dženers guva šīs spēles izšķirošos vārtus, atstājot “Sabres” zaudētājos.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā “Sabres” aizvadīs jau sestdien, jau atkal krustojot nūjas ar “Blue Jackets”.

“Sabres” ar 68 spēlēs sakrātiem 66 punktiem šobrīd atrodas NHL Austrumu konferences 13. pozīcijā.