Girgensona pārstāvētā «Sabres» cieš zaudējumu pēcspēles metienos

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienos piekāpās Karolinas “Hurricanes” komandai, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 11 minūtes un 20 sekundes, divreiz metot pa vārtiem,  pielietojot divus spēka paņēmienus un viņa kontāarī viens bloķēts metiens.

Spēles rezultātu 15. minūtē atklāja “Hurricanes” spēlētājs Joakims Nordstroms. Otrā spēles trešdaļa izvērtās bez vārtu guvumiem, taču trešajā “Sabres” spēja izlīdzināt spēles rezultātu – precīzs bija Evanders Keins.

Arī papildlaikā nevienai no komandām gūt uzvaras vārtus neizdevās, un uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kur pārāka izrādījās “Hurricanes” vienība.

“Sabres” 30 NHL regulārās sezonas laikā spējis sakrāt 31 punktu, kas komandu ierindo NHL Austrumu konferences 14. pozīcijā.

Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs 20 decembrī, kad izbraukumā pretim stāsies Floridas “Phanthers” vienībai.