Girgensona pārstāvētā «Sabres» cieš trešo zaudējumu pēc kārtas

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pirmdien cieta trešo neveiksmi pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, ar 1:2 piekāpjoties Nešvilas “Predators”, liecina organizatoru informācija

Girgensons laukumā pavadīja 11 minūtes un 17 sekundes, izceļoties ar diviem spēka paņēmieniem, un noslēdza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Pirmajā trešdaļā Raiens Elliss izvirzīja “Predators” vadībā. Otrajā trešdaļā Sems Reinharts spēja izlīdzināt rezultātu, taču nepilnas sešas minūtes līdz perioda beigām Kevins Fiala realizēja savu iespēju, un “Sabres” atkal nokļuva iedzinējos. Spēles rezultāts trešajā trešdaļā vairs nemainījās.

Šobrīd “Sabres” ar 28 spēlēs gūtiem 37 punktiem ir noslīdējis uz Austrumu konferences trešo pozīciju. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs otrdien, krustojot nūjas ar Toronto “Maple Leafs”.