Girgensona pārstāvētā «Sabres» cieš otro zaudējumu pēc kārtas

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība piektdien ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Floridas “Panthers”, piedzīvojot jau otro zaudējumu pēc kāŗtas un zaudējot arī līderpozīcijas Nacionālās hokeja līgas (NHL) kopvērtējuma tabulā, liecina organizatoru informācija.

Jau pirmajā spēles trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet otrā perioda sākumā Sems Reinhārts izbirzīja “Sabres” vadībā. Prieki gan nebija ilgi, jo astoņas minūtes līdz spēles beigām Jevgēņijs Dadonovs izlīdzināja rezultātu, un uzvarētāju nācās noskaidrot pagarinājumā. Tajā Aleksandrs Barkovs nodrošināja uzvaru “Panthers”.

Girgensons laukumā bija 17 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā veica četrus spēka paņēmienus un bloķēja pretinieka metienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šobrīd “Sabres” ar 37 punktiem 27 spēlēs ir NHL Austrumu konferences vicelīdere. Pie šāda panākuma komanda varēja tikt galvenokārt pateicoties desmit uzvaru sērijai, kas pārtrūka vien iepriekšējā spēlē un uz brīdi ļāva Bufalo vienībai pat kļūt par visas līgas līderi.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs pirmdien, kad tiksies ar Nešvilas “Predators”.