Girgensona pārstāvētā «Sabres» beidzot pārtrauc zaudējumu sēriju

Zemgus Girgensona pārstāvētā komanda Bufalo “Sabres” sestdien ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienos uzvarēja Pitsburgas “Penguins” vienību, šādi pārtraucot ieilgušo zaudējumu sēriju, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un desmit sekundes, ne reizi neizceļoties ar metieniem pa vārtiem, toties viņa rēķinā divi spēka paņēmieni.

Spēles rezultātu jau devītajā minūtē atklāja “Sabres” spēlētājs Viljams Karjē. “Penguins” līderis Sidnijs Krosbijs rezultātu izlīdzināja tikai trešās trešdaļas sestajā minūtē. Spēles pamatlaikā un papildlaikā nevienai no komandām neizdevās gūt uzvaras vārtus, līdz ar to uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos, kur šoreiz pārāka izrādījās “Sabres” vienība.

Ar 16 punktiem 18 spēlēs “Sabres” šobrīd ierindojas Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences 15. pozīcijā, savukārt “Penguines” ar iekrātiem 25 punktiem 18 spēlēs ir konferences trešajā pozīcijā.

Nākamo spēli Bufalo vienība aizvadīs jau 21. novembrī, kad cīnīsies par uzvaru ar Kalgari “Flames”.