Girgensona pārstāvētā «Sabres» atzīst Vašingtonas «Capitals» pārākumu

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Bufalo “Sabres” vienība sestdien ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Vašingtonas “Capitals”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau pirmās trešdaļas ievadā atklāja Džeks Aikels, izvirzot “Sabres” vadībā, taču drīz vien Brets Konolijs rezultātu izlīdzināja, bet Jakubs Vana spēja vašingtoniešu pārsvaru dubultot.

Otrajā trešdaļā ar vārtu guvumiem izcēlās atkal Aikels un Rasmuss Dālins, taču Aleksandrs Ovečkins rezultātu izlīdzināja. Trešajā trešdaļā abām komandām neizdevās gūt vārtus, un arī papildlaikā rezultāts uz tablo nemainījās, tādēļ uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos, kur pārāks izrādījās “Capitals”.

Zemgus Girgensons laukumā bija 13 minūtes un 18 sekundes, taču statistikas ailītēs atzīmējās vien ar to, ka spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Šobrīd “Sabres” ar 43 punktiem, kas iekrāti 33 spēlēs, noslīdējusi jau uz Austrumu konferences ceturto pozīciju. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien, kad tiksies ar Floridas “Panthers”.