Girgensona pārstāvētā «Sabres» atzīst Bostonas «Bruins» pārākumu

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izbraukumā piekāpās Bostonas “Bruins” ar rezultātu 0:4, liecina organizatoru informācija.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 12 minūtes un 49 sekundes, nopelnot 2+2 soda minūtes par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju, izdarot vienu metienu pa vārtiem, izdarot piecus spēka paņēmienus un uzvarot 33% iemetienu.

“Bruins” labā ar vārtu guvumu izcēlās Breds Maršāns, Deivids Krejči, Riks Nešs un Deivids Pastrņāks.

“Sabres” 12 spēlēs sakrājis 12 punktus, kas ierindo komandu NHL Austrumu konferences 12. pozīcijā. Savukārt “Bruins” ar 14 punktiem 12 spēlēs ir Austrumu konferences tabulas septītajā vietā.

Nākamo spēli Girgenosna pārstāvētā “Sabres” aizvadīs savu skatītāju priekšā jau trešdien, krustojot nūjas ar Otavas “Senators” vienību.