Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» zaudē arī otrajā spēlē Stokholmā

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien Stokholmā ar 3:5 piekāpās Tampabejas "Lightning", ciešot divās dienās otro neveiksmi abu Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu savstarpējās spēlēs, liecina NHL informācija.

Girgensons arī otrajā spēlē pie rezultativitātes punktiem netika un "Sabres" zaudēja piektajā mačā pēc kārtas. Zemgus spēlēja deviņas minūtes (8:59), pa vārtiem nemeta un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Sems Reinharts pirmās trešdaļas vidū izvirzīja "Sabres" vadībā, bet nākamos trīs vārtus līdz otrā perioda beigām guva "Lightning" hokejisti. Viktors Olofsons trešā perioda vidū samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr neko vairāk Bufalo komanda neiespēja. Pēdējās trešdaļas vidū "Lightning" jau bija vadībā ar 5:2 un pretinieki spēja atbildēt tikai ar Džeka Aikela vārtu guvumu pēdējā minūtē.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Pets Marūns.

Jau vēstīts, ka piektdien "Lightning" hokejisti Zviedrijas galvaspilsētā bija pārāki ar 3:2.