Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» viesos izrauj uzvaru pār Detroitas «Red Wings»

Latvijas hokejista pārstāvētā komanda Bufalo “Sabres” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē viedos uzveica Detroitas “Red Wings” ar rezultātu 2:1, liecina organizatoru informācija. Girgensons ar vārtu guvumu šajā spēlē neizcēlās.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai otrajā trešdaļā, kad Detroitas komandas labā vārtus guva Breds Ričards. “Sabres” atspēlējās tikai trešās trešdaļas beigās – savus 11 vārtus sezonā guva Raiens O’Reilijs, un vēl pēc minūtes uzvaru izrāva Johans Larsons, gūstot pirmos vārtus šajā sezonā.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 32 sekundes, šajā laikā izdarot divus metienus pa vārtiem un izdarīja trīs spēka paņēmienus. Girgensons spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šobrīd “Sabres” ar 13 uzvarām 31 spēlē, gūstot 29 punktus, NHL Austrumu konferencē ierindojas 13. vietā, savukārt “Red Wings” ar 38 punktiem 31 spēlē ir piektajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs jau otrdien, mājās uzņemot Ņūdžersijas “Devils”.