Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» turpina uzvarēt

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres “ sestdien, 28. novembrī izcīnījusi jau otro uzvaru pēc kārtas, izbraukumā uzvarot Nešvilas “Predators” ar rezultātu 4:1. Girgensons ar vārtu guvumu neizcēlās, liecina organizatoru informācija.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 17 sekundes. Girgensons šajā spēlē neveica nevienu metienu pa pretinieku vārtiem. Viņa kontā gan trīs spēka paņēmieni, kā arī hokejists veiksmīgi bloķēja trīs reizes pretinieku metienus un viņš arī uzvarēja 12 no 16 iemetieniem. Spēli Girgensons pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles otrajā trešdaļā Girgensons komandai nopelnīja mazākumu, divas minūtes sodu saņemot par pretinieka kavēšanu. Šo mazākumu “Sabres” izturēja, neļaujot pretiniekiem gūt vārtus.

Par spēles zvaigzni “Sabres” rindās atzina Semu Reinhārtu, kurš komandas labā guva divus vārtus. Pateicoties komandas jau otrajai uzvarai pēc kārtas, “Sabres” šobrīd NHL Austrumu konferencē ar 22 punktiem 24 spēlēs ierindojas 13. vietā.

Nākamā spēle Girgensona komandai jau 1. decembrī izbraukumā pret Detroitas “Red Wings”.