Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» nosargā uzvaru Arizonā

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien viesos ielaida trīs pēdējos vārtus pēdējā trešdaļā, tomēr nosargāja uzvaru 5:4 pār Fīniksas "Coyotes" Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, liecina NHL informācija. Girgensons pie rezultativitātes punktiem netika.

Laukumā Girgensons bija 15 minūtes (15:19), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Spēles apskats

Divus vārtus uzvarētājiem guva Benuā Puijo, kura rēķinā bija arī viena rezultatīva piespēle. Pēdējās trešdaļas vidū pēc Puijo otrajiem iemestajiem vārtiem "Sabres" pārsvars sasniedza 5:1, tomēr spēles galotne izvērtās spraiga, jo laukuma saimnieki spēja trīs vārtus atgūt.

"Sabres" izcīnīja pēdējās trijās spēlēs pirmo uzvaru un Austrumu konferences turnīra tabulā ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē. Nākamā spēle "Sabres" būs sestdien Dalasā pret "Stars".

Girgensons šosezon 10 spēlēs ir guvis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.