Girgensona Bufalo «Sabres» zaudējums mazina izredzes pamest pēdējo vietu

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pirmdien viesos ar 2:5 zaudēja Toronto "Maple Leafs", Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas beigu posmā mazinot Latvijas uzbrucēja komandas izredzes pamest pēdējo vietu Austrumu konferencē, liecina NHL informācija. Zemgus pie rezultativitātes punktiem Toronto netika.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (14:44), divreiz meta pa vārtiem un viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Izšķirošu pārsvaru "Maple Leafs" ieguva otrajā trešdaļā, kuras sākumā Sems Reinharts panāca Bufalo klubam neizšķirtu 1:1. Tomēr līdz pēdējam pārtraukumam "Maple Leafs" guva trīs bezatbildes vārtus, turklāt divreiz precīzs bija Viljams Nīlanders. Pēdējā periodā Džeisons Pominvils rezultāta starpību vēl samazināja, bet Ostons Metjūzs guva savus otros vārtus un Toronto komanda saglabāja drošu vadību.

Ar 79 spēlēs gūtiem 62 punktiem "Sabres" arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators" atpaliekot trīs punktus. "Sabres" sezonā vēl atlikušas trīs spēles, un nākamais mačs trešdien pret "Senators" būs pēdējais savu līdzjutēju priekšā, kā arī pēdējā cerība sezonas noslēgumā nepalikt pēdējā vietā.

Girgensons šosezon 71 spēlē ir guvis septiņus vārtus un astoņas reizes rezultatīvi piespēlējis.