Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē trešajā NHL spēlē pēc kārtas

Trešo zaudējumu trijās spēlēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā pirmdien cieta Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas mājās ar 2:6 piekāpās Ņūdžersijas "Devils", liecina NHL informācija. Trijās spēlēs rezultativitātes punktus Latvijas uzbrucējs nav guvis.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:47), vienu reizi meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Pirmajā trešdaļā "Devils" panāca 2:0 pārsvaru, pēc pārtraukuma Evanders Keins vienus vārtus gan atguva, taču otrā ripa viesu vārtos pēc Keina metiena nonāca tikai trīs minūtes pirms spēlēs beigām, kad "Devils" jau bija vadībā ar 6:1. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Zviedrijas uzbrucēji Markuss Johansons un 19 gadus vecais Jespers Brats.

Galvenā trenera Fila Hauslija vadītais Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs ceturtdien viesos pret Sanhosē "Sharks".

Girgensons šovasar uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar Bufalo klubu un sezonas sākumā ir vienīgais Latvijas hokejists kādas NHL komandas sastāvā.