Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē «Rangers» hokejistiem

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien savā laukumā ar 2:6 zaudēja Ņujorkas "Rangers" Nacionās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons laukumā bija 10 minūtes (9:46) un vienu reizi meta pa vārtiem, kā arī nopelnīja komandā dalītu otro sliktāko lietderības rādītāju -2.

Abus vārtus Bufalo komandā guva Džefs Skiners, bet uzvarētājiem Vladislavs Namestņikovs izcēlās ar diviem iemestiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Pēc otrās trešdaļas "Sabres" bija iedzinējos ar vienu vārtu deficītu (2:3), taču četras minūtes pirms mača beigām astoņās sekundēs ielaida divas ripas un zaudēja izredzes atspēlēties.

Sezonā 50 spēlēs Girgensons ir guvis trīs vārtus un deviņas reizes rezultatīvi piespēlējis. Ar 57 spēlēs gūtiem 63 punktiem "Sabres" ieņem 10.vietu Austrumu konferencē. Nākamā iespēja uzlabot pozīcijas turnīrā Bufalo klubam būs svētdien izbraukuma spēlē pret Ņūdžersijas "Devils".