Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē piektajā spēlē pēc kārtas

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” otrdien cieta piekto neveiksmi pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), ar 1:4 izbraukumā piekāpjoties Sentluisas "Blues", liecina NHL informācija. Girgensons savu pieticīgo sezonas statistiku arī šoreiz neuzlaboja.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:52), trīsreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Bufalo komanda pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā pēc Sema Reinharta metiena, taču "Blues" līdz perioda beigām Robijs Fabri panāca izlīdzinājumu. Trešajā periodā Sentluisas klubs iemeta vēl trīs vārtus un devīto reizi pēc kārtas savstarpējās spēlēs ar "Sabres" nodrošināja uzvaru.

"Sabres" galvenais treneris Dens Bailsma atzina, ka komandai trūkst gan iemesto vārtu, gan iespēju to izdarīt, taču ne komandas attieksmes dēļ, jo visi dara, ko spēj. Girgensona rēķinā 16 spēlēs ir vieni iemesti vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Ar 16 spēlēs gūtiem 14 punktiem Bufalo klubs ieņem priekšpēdējo - 15.- vietu NHL Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs ceturtdien mājās pret Ņujorkas "Rangers".