Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē pēcspēles metienos Jāgram zīmīgā mačā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien viesos ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Floridas "Panthers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas hokejists rezultativitātes punktus neguva, bet "Panthers" ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās veterāns Jaromīrs Jāgrs, kurš sasniedza otro pozīciju NHL visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Jāgrs rezultativitātes līderu sarakstā ar 1887 punktiem panāca Marku Mesjē, bet gandrīz par tūkstoš punktiem atpaliek no līdera Veina Grecka (2857). Par spēles pirmo zvaigzni atzītais Jāgrs vēlāk teica, ka par panākumiem statistikā varbūt priecāsies pēc karjeras beigām, bet pašlaik 44 gadus vecais hokejists izbauda katru iespēju doties laukumā.

Girgensons spēlēja 11 minūtes (11:17), divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Šosezon 31 spēlē Girgensons ir guvis divus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

"Panthers" pēc iegūtā 2:0 pārsvara ielaida trīs vārtus un nonāca zaudētājos, bet četras minūtes līdz pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu.

Ar 31 spēlē iekrātiem 32 punktiem Bufalo klubs Austrumu konferencē ieņem 12.vietu 16 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" ceturtdien aizvadīs mājās pret Karolīnas "Hurricanes", kam sestdien viesos zaudēja pēcspēles metienos (1:2).