Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē NHL spēlē Vankūverā

Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ceturtdien cieta uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas viesos Vankūverā ar 1:2 zaudēja "Canucks", liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:20), vienreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Vienīgos vārtus "Sabres" trešā perioda vidū guva Nikolass Batists, samazinot rezultāta starpību. Vankūveras komandu otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Janiks Hansens, gūstot savus 100. vārtus NHL, bet trešajā periodā Daniels Sedins vairākuma izspēlē panāca 2:0.

"Canucks" rēķinā ir uzvaras visās četrās pirmajās sezonas spēlēs, savukārt Bufalo komanda četros mačos tikusi pie viena panākuma.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien Filadelfijā pret "Flyers".