Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē ceturtajā spēlē pēc kārtas

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien ar 3:4 piekāpās Floridas "Panthers" un cieta ceturto zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas hokejists palika bez rezultativitātes punktiem.

Girgensons laukuma saimnieku sastāvā spēlēja 15 minūtes (15:08), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs piekto spēli pēc kārtas bija negatīvs -1.

Drjū Stafords pirmajā trešdaļā divreiz izvirzīja "Sabres" vadībā, taču viesi allaž panāca izlīdzinājumu un Eda Džovanovska gūtie vārti ļāva Floridas klubam pirmo periodu noslēgt ar 3:2 pārsvaru. Vēl vienus vārtus "Panthers" iemeta otrajā periodā, bet pēdējās trešdaļas vidū rezultāta starpību mājiniekiem samazināja Stīvs Ots.

Debijas sezonā NHL Girgensons 47 spēlēs ir iemetis četrus vārtus un veicis 10 rezultatīvu piespēļu. Gūt vārtus Girgensonam nav izdevies vienu mēnesi kopš 21.decembra, un janvārī viņa rēķinā nav arī rezultatīvu piespēļu.

"Sabres" ar 48 spēlēs gūtiem 33 punktiem un 13 uzvarām arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs ceturtdien mājās pret Karolīnas "Hurricanes".