Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē arī NHL spēlē Tampā

Ceturto zaudējumu sezonā piecās spēlēs sestdien cieta Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās Tampabejas "Lightning", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensons šosezon rezultativitātes punktus vēl nav guvis.

Uz trešo uzbrukuma maiņu pārceltais Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:51) un divreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Sabres" hokejistus 3.minūtē vadībā izvirzīja Sems Reinharts, taču mājiniekiem otrajā trešdaļā Vladislavs Namestņikovs panāca izlīdzinājumu, bet četras minūtes pirms mača beigām Alekss Kilorns "Lightning" vairākumā guva uzvaras vārtus.

Galvenā trenera Dena Bailsmas vadītais Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs trešdien mājās pret Toronto "Maple Leafs".

"Sabres" divas iepriekšējās sezonās regulārajā čempionātā palika pēdējā 30.vietā. Girgensons pērnajā sezonā "Sabres" sastāvā 61 spēlē iemeta 15 vārtus un veica 15 rezultatīvas piespēles.