Girgensona Bufalo «Sabres» vēlreiz ielaiž sešus vārtus un zaudē Sentluisā

Otrajā spēlē pēc kārtas sešus vārtus ielaida Zemgus Girgensona pārstāvētā  Bufalo "Sabres", kas otrdien ar 1:6 izbraukumā zaudēja Sentluisas "Blues" un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija.

Girgensons spēlēja 20 minūtes (19:52), piecreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Girgensonam bija lielākais spēles laiks "Sabres" uzbrucēju konkurencē.

Par spēles pirmo zvaigzni atzina "Blues" uzbrucēju Jeri Lehteri, kurš mačā guva pirmos trīs vārtus un otrajā trešdaļā panāca mājiniekiem 3:0 pārsvaru. Bufalo komandas rezultatīvākais vārtu guvējs Tailers Eniss pēdējā perioda sākumā rezultāta starpību samazināja, taču mājinieki atbildēja vēl ar trim vārtiem vairākumā, un divreiz izcēlās Joakims Lindstrēms.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans uzteica komandu par lielisku pirmo trešdaļu, kas bijusi sezonā līdz šim labākā, taču viņš atzina, ka pēc Lehteres iesistajiem vārtiem Bufalo hokejisti jau spēlējuši nolaistu galvu.

Bufalo klubs ar 17 spēlēs gūtiem astoņiem punktiem ir pēdējā -16.- vietā Austrumu konferencē, kā arī līgas absolūtajā vērtējumā. Nākamo cīņu "Sabres" aizvadīs ceturtdien Minesotā pret "Wild". Girgensona rēķinā 17 spēlēs ir pa trim vārtiem un rezultatīvām piespēlēm.