Girgensona Bufalo «Sabres» uzvar otrajā spēlē pēc kārtas

Otro panākumu pēc kārtas otrdien guva Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas viesos ar 3:2 pieveica Minesotas "Wild", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Latvijas uzbrucējs arī šoreiz rezultativitātes punktus nenopelnīja.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (14:49), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Rezultatīva "Sabres" izdevās pirmā trešdaļa, iegūstot 3:0 pārsvaru. Savukārt "Wild" katrā nākamajā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem un mača pēdējās minūtes sākumā Tomass Vaneks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

"Sabres" galvenais treneris Dens Bailsma atzina, ka Bufalo komanda aizvadīja sezonā labāko pirmo trešdaļu, un viņš priecājās arī par pēdējā periodā noturēto uzvaru.

Ar 43 spēlēs gūtiem 38 punktiem "Sabres" arvien ieņem priekšpēdējo -15.- vietu Austrumu konferences turnīra tabulā. Nākamā spēle "Sabres" būs piektdien mājās pret Bostonas "Bruins".