Girgensona Bufalo «Sabres» uzvar NHL konferences pastarīšu duelī

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās ar 3:2 uzvarēja Otavas "Senators" Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences divu vājāko komandu duelī un punktus nopelnīja ceturto spēli pēc kārtas, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva, bet maču pabeidza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (14:32), trīsreiz meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, kā arī bloķēja divus metienus.

Benuā Puijo, Kaila Okposo un Evandera Keina otrajā trešdaļā gūtie vārti ļāva "Sabres" iegūt 3:0 pārsvaru un noturēties vadībā arī pēc diviem ielaistiem vārtiem pēdējā periodā, sagādājot pretiniekiem piekto zaudējumu pēc kārtas.

Ar 31 spēlē gūtiem 22 punktiem "Sabres" ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, trīs punktus atpaliekot no Otavas kluba, kas aizvadījis divas spēles mazāk. Nākamā spēle "Sabres" hokejistiem būs ceturtdien izbraukumā pret Filadelfijas "Flyers".

Girgensons šosezon 26 spēlēs ir iemetis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis, turklāt kopš oktobra vidus viņš rezultativitātes punktus nav guvis.